Αποτελέσματα Gran Prix Νοτίου Εβοϊκού 2011

GRAND PRIX Ν.Ευβοϊκού 2011
ΙΟΑΘΑ – ΑΛΚΥΩΝ Ραφήνας – ΙΟΑιγαίου – ΝΑΣΠΟΡ
07/10/2011 – 09/10/2011

 

RACE RESULTS :  Άρτεμις – Πόρτο Ράφτη Class : ORC C

 

 

Date : 07/10/2011

Start Time : 18:15:00 Distance : 7 Coefficient : 1 Offshore Performance Line
Pos Sail nr. Yacht Owner Club Type Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE1309 ONIRGO GEORGIOS SIARAVAS IOAThA FIRST CLASS 8 20:10:27 01:55:27 00:00:00 1
2 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS IOAThA NEK 24 20:31:46 02:16:46 00:01:31 2
3 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 20:33:45 02:18:45 00:02:34 3
4 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 20:15:27 02:00:27 00:03:31 4
5 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 20:37:40 02:22:40 00:12:56 5
6 GRE1373 EVINA KAMPADELIS IASON IO AIGAIOU ATHENA 44 22:35:10 04:20:10 01:27:38 6
7 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC DNS 16
7 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 DNF 16
7 GRE1056 KATRIN ELENI DAVARI ALKYON RAFINAS SUN ODYSSEY 37.1 DNF 16
7 GRE1113 DROMON VASILIS ZAFIRAKIS NASPOR AQUILA DNF 16
7 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS IO AIGAIOU Greyhound 33 DNF 16
7 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS ALKYON RAFINAS DISCOVERY 3000 DNF 16
7 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS IOAThA MG SPRING 25 DNF 16
7 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF DNF 16
7 GRE911 CHIMERA VASILEIOS STAVROU IOAThA ATLANTIC 31 mod. DNF 16
(c) Cyber Altura Crucero –         Version-ORC 6.7 Date :17/10/2011       14:01:28
RACE RESULTS :  Πόρτο Ράφτη – Μαρμάρι Class : ORC C
Date : 08/10/2011 Start Time : 10:30:00 Distance : 16 Coefficient : 1 Offshore Performance Line
Pos Sail nr. Yacht Owner Club Type Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE1309 ONIRGO GEORGIOS SIARAVAS IOAThA FIRST CLASS 8 13:07:45 02:37:45 00:00:00 1
2 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS IOAThA NEK 24 13:32:21 03:02:21 00:00:49 2
3 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS IOAThA MG SPRING 25 13:47:57 03:17:57 00:08:18 3
4 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS ALKYON RAFINAS DISCOVERY 3000 13:39:42 03:09:42 00:08:35 4
5 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 13:45:06 03:15:06 00:09:00 5
6 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 13:30:36 03:00:36 00:14:47 6
7 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 13:31:02 03:01:02 00:15:20 7
8 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 13:43:37 03:13:37 00:15:55 8
9 GRE1373 EVINA KAMPADELIS IASON IO AIGAIOU ATHENA 44 13:25:30 02:55:30 00:16:21 9
10 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS IO AIGAIOU Greyhound 33 13:53:09 03:23:09 00:22:18 10
11 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF 14:34:30 04:04:30 00:34:27 11
12 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC DNS 16
12 GRE1056 KATRIN ELENI DAVARI ALKYON RAFINAS SUN ODYSSEY 37.1 DNS 16
12 GRE1113 DROMON VASILIS ZAFIRAKIS NASPOR AQUILA DNS 16
12 GRE911 CHIMERA VASILEIOS STAVROU IOAThA ATLANTIC 31 mod. DNS 16
(c) Cyber Altura Crucero –           Versioν-C 6.7 Date :17/10/2011       14:14:17
RACE RESULTS : Μαρμάρι – Ραφήνα Class : ORC C
Date : 09/10/2011 Start Time : 10:30:00 Distance : 12 Coefficient : 1 Offshore Performance Line
Pos Sail nr. Yacht Owner Club Type Finish Time Elapsed T. Corrected T. Obs Points
1 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS IOAThA NEK 24 13:23:10 02:53:10 00:00:00 1
2 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS ALKYON RAFINAS DISCOVERY 3000 13:27:50 02:57:50 00:03:13 2
3 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 13:21:00 02:51:00 00:10:46 3
4 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 13:31:55 03:01:55 00:11:02 4
5 GRE1373 EVINA KAMPADELIS IASON IO AIGAIOU ATHENA 44 13:24:00 02:54:00 00:15:40 5
6 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS IO AIGAIOU Greyhound 33 14:01:30 03:31:30 00:30:25 6
7 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF 14:42:30 04:12:30 00:41:27 7
8 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC DNS 16
8 GRE1056 KATRIN ELENI DAVARI ALKYON RAFINAS SUN ODYSSEY 37.1 DNS 16
8 GRE1113 DROMON VASILIS ZAFIRAKIS NASPOR AQUILA DNS 16
8 GRE1309 ONIRGO GEORGIOS SIARAVAS IOAThA FIRST CLASS 8 DNS 16
8 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 DNS 16
8 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS IOAThA MG SPRING 25 DNS 16
8 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 DNS 16
8 GRE911 CHIMERA VASILEIOS STAVROU IOAThA ATLANTIC 31 mod. DNS 16
(c) Cyber Altura Crucero –         Version-ORC 6.7 Date :17/10/2011       14:15:35
GRAND PRIX Ν.Ευβοϊκού 2011
overall 
07/10/2011 – 09/10/2011
GENERAL RESULTS Class : ORC C
Pos Sail nr. Yacht Owner Club Type 1 2 3 Points
1 GRE24 AVGI ATHANASIOS TSOHLAS IOAThA NEK 24 2 2 1 5
2 GRE293 VENCEREMOS PARASKEVAS KOSTAS ALKYON RAFINAS OCEANIS 311 5 7 3 15
3 GRE1309 ONIRGO GEORGIOS SIARAVAS IOAThA FIRST CLASS 8 1 1 16
DNS
18
4 GRE1373 EVINA KAMPADELIS IASON IO AIGAIOU ATHENA 44 6 9 5 20
5 GRE1469 ALMA LIBRE VASILIOU NIKOLAOS ALKYON RAFINAS DISCOVERY 3000 16
DNF
4 2 22
6 GRE1376 AIAS ILIAS TZANIDIS IOAThA SALTY DOG 27 3 5 16
DNS
24
7 GRE5520 YAKINTHI ALFREDOS KOKKINIS NAOMA FIRST CLASS 8 4 6 16
DNS
26
8 GRE1042 ALKMINI SOTIRIOS PAPAIOANNOU ALKYON RAFINAS FEELING 920 16
DNF
8 4 28
9 GRE1385 EVELINA KIMBEZIS GEORGIOS IO AIGAIOU Greyhound 33 16
DNF
10 6 32
10 GRE49350 IONIA APOSTOLOS DARDALIS ALKYON RAFINAS ONE-OFF 16
DNF
11 7 34
11 GRE1541 G. ANTON ANT. ZAXARIAS / GEOR. KATSIMALIS IOAThA MG SPRING 25 16
DNF
3 16
DNS
35
12 GRE104 ANTIGONI IOANNIS ANTZAKAS IOAThA CONTEST 25 OC 16
DNS
16
DNS
16
DNS
48
13 GRE1056 KATRIN ELENI DAVARI ALKYON RAFINAS SUN ODYSSEY 37.1 16
DNF
16
DNS
16
DNS
48
14 GRE1113 DROMON VASILIS ZAFIRAKIS NASPOR AQUILA 16
DNF
16
DNS
16
DNS
48
15 GRE911 CHIMERA VASILEIOS STAVROU IOAThA ATLANTIC 31 mod. 16
DNF
16
DNS
16
DNS
48
(c) Cyber Altura Crucero –         Version-ORC 6.7 Date :17/10/2011       14:16:44